جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

دختر هلندي مسخ شده
ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٥/٢٦  کلمات کلیدی:

سلام امروز يكي از خوانندگان درباره دختري گفت كه در ظاهر اين داستان براي آن ساخته شده است.
ديك دختر هلندي در حال گوش دادن موسيقي بوده و مادر مسلمانش در حال خواندن قرآن كه ميگويد صداي موسيقي را كم كن و دختر با اهانت به قرآن آن را پاره ميكند بعد از مدتي دختر ناگهان آتش گرفته و سپس به اين شكل در مي آيد.

من بعد از شنيدن و ديدن اين مطلب کمی شک کردم که آيا اين موضوع حقيقت دارد يا خير؟ و با کمی جستجو در اينترنت به يک سايت رسيدم که ميگفت اين عکس دزدی است و فقط اين يک مجسمه ميباشد. شما ميتوانيد تصاوير را در زير مشاهده کنيد.

http://patriciapiccinini.net/wearefamily/images/ll_lrg_01.jpg

برای ديدن اطلاعات بيشتر به http://patriciapiccinini.net/ مراجعه کنيد.

درباره مسخ بايد بگم که وجود دارد ولی اين بيشتر استفاده ابزاری است تا چيز ديگری وليکن شما خودتان نظر بدهيد.

 


 
جادوی ذهن
ساعت ٦:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٥/٢٥  کلمات کلیدی:

آيا تابحال فکر کرده ايد که آلان در اين موقعيت که هستيد قبلا به اون فکر ميکرديد؟
شما هرچه را در ذهن خود بپرورانيد و به آن شاخ و برگ دهيد روزی به آن خواهيد رسيد اين امر چيز عجيبی نيست اين جادوی ذهن است. حالا شما چطور ميتوانيد اين جادوی خدا دادی را فعال سازيد. بسيار ساده است.

شما ابتدا فکر کنيد که چه ميخواهيد. و ميخواهيد به چه برسيد.
سپس فکر کنيد که توانايی های شما چقدر است.
اگر ديديد شما از پس از خواسته بر نمی آييد اين خواسته را فراموش کنيد چونکه هيچوقت به آن نخواهيد رسيد. ولی از ديد زياد دور از ذهن نيست برای مثال ۳-۵ سال ديگر يا حتی بيشتر ميتوانيد به اين آرزو برسيد. هر روز به آن فکر کنيد. و هر روز راه های مختلفی را در ذهن خود بسازيد. دليل ندارد اين راه ها حتما منطقی باشد شايد يکروز فکر کنيد که شخصی می آيد و شما را در رسيدن به آن هدف کمک ميکند يا بعبارتی معجزه ميشود. بله اين راه هم هست ولی دفعه بعد به اين فکر نکنيد راهی ديگر را انتخاب کنيد. بعد از مدتی که گذشت احساس ميکنيد به اين خواسته نزديکتر ميشويد. ولی از خيال پردازی دست برنداريد فکر کنيد خود را در آن موقعيت احساس کنيد لذت ببريد. و اين را مطمئن باشيد که روزی به آن خواهيد رسيد. راه ها طوری برای شما باز ميشود که اصلا فکرش را نميکنيد از موقعيتها استفاده کنيد و در بدست آوردن خواسته بکار بريد حتی اگر به خطرش بيارزد. امتحان کنيد.

اين يک راه ساده فعال کردن جادوی ذهن است.

اگر دوستان مايل بودند در مقاله های بعدی بيشتر در اين باره صحبت ميکنيم.


 
هشدار به افراد
ساعت ٧:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٥/۱٧  کلمات کلیدی:

سلام آلان ميخواهم به تمامی خوانندگان يک هشدار بدم

در زندگی مشکلی داريد؟
در روابط زناشويی دچار مشکل هستيد؟
در روابط دوستانه به مشکل برخورديد؟
ميخواهيد مهر کسی را جلب کنيد؟
ميخواهيد بقول معروف حال کسی را بگيريد؟
ميخواهيد يک شبه ره صد ساله بريد؟
و ...

شديدا هشدار ميدهم از دعا استفاده نکنيد. هر چيزی يک راه حل داره. ابتدا منطقا حل کنيد. اگر حل شد که شد. اگر نشد بفکر راه حل بدی بيافتيد. با دوستان عاقل خود مشورت کنيد. اگر پيش مشاوره ها شد به آنجا مراجعه کنيد هيچ عيبی ندارد فکر نکنيد ديوانه هستيد. اگر باز هم نشد و گفتن دعا بنويس پيش کسی برويد که بتواند شما را رهنمايی کند نه فالفور يک دعا بنويسد. پيش کسی نرويد که از اين راه امرار معاش ميکند. يعنی در قبال کاری که انجام ميدهد مبلغی دريافت ميکند. ميگوييد چنين افرادی نيستند من ميگم فراوان هستند اگر قرار به پيدا کردن باشد پيدا ميکنيد. به هيچ عنوان دعايی را نه برای خود نه برای ديگران بنويسيد که عواقب آن بدتر از فوايد آن است. من خيلی از افراد را ديدم که بر اثر يک مشکل دعا نوشته اند و حالا در دعای خود گير افتاده اند، که بايد بسيار زحمت کشيد تا آن دعا باطل شود. کاری کرده اند که صد مرتبه از آن مشکلی که داشته اند بدتر است شايد در ظاهر و به مدت محدود آن دعا عملی باشد ولی هر چيزی تاريخ مصرف دارد.

هميشه به خاطر بسپاريد خداوند برترين قدرت است و هيچ قدرتی بالاتر از او نيست. پس به جای متوصل شدن به يکسری از اين افراد از خدا بيخبر به او بپيونديد. خدا دست هيچ کس را رد نميکند و هميشه حامی مخلوقات خود است. اگر شما به خدايی که خالق شماست اعتقاد و اعتماد داشته باشيد.

در پناه دادار توانا و خالق مخلوقات و حامی آنها باشيد.


 
پاسخی ديگر
ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٥/٢  کلمات کلیدی:

سوال:

سلام دوست عزیز اقای مریدی مطالب سایت بسیار جالب و جدید بود خیلی وقت بود که دنبال این جور مطالب بودم حالا یه سوال : میدانیم که قدرت خدا از همه قدرت ها برتر است . پس چرا در مواقعی نیروی شیطانی قویتر از نیروی رحمانی است امید وارم که سوال بنده را متوجه شده باشید.

مجددا سلام یه سوال دیگه : در این دوران خیلی از افراد را میبینم که همیشه در حال عبادت و ذکر و .. هستند ولی در زندگی شان همیشه با مشکل روبرو هستند به عبارت دیگر بد شانس هستند به هر کاری که دست میزنن با شکست رو برو میشوند . به نظر شما چه راه حلی برای این افراد وجود دارد؟

جواب:

جواب سوال اول هيچگاه قدرت شيطان بيشتر از قدرت خداوند نيست. زيرا شيطان ساخته خدا است پس هيچگاه مخلوق برتر از خالق نميشود. وليکن بعضی اوقا ميبينيد که افراد با قدرتهای شيطانی بلاهايی را بر سر ديگران ميآورند که انسانها عاجزند (نه خداوند) و بيشتر اين بخاطر نداشتن علم به قدرت خود انسان است نه قدرت خدا. يعنی چی؟ يعنی خداوند يک ژتانسيل قوی در انسانها قرار داده که با استفاده از آن ميتوانند بر عليه شرور مبارزه کنند. که اين قدرت يک کليد ميخواهد تا زمانی که آن کليد را پيدا نکرده ايد نميتوانيد در مقابل شرور مبارزه کنيد و هميشه در نقطه ضعف هستيد حالا اگر شما آن کليد را پيدا کنيد ديگر قدرت شيطان بر انسان چيره نخواهد شد (مانند پيامبران الهی).

جواب سوال دوم:

دوست عزيز اين سوال شما چندين جواب دارد که به بعضی از آنها جواب ميدهم.
۱- آيا عبادت آنها خالص و صحيح است؟
۲- وقتی شما در راهی ميافتيد که ميخواهيد به سر منزل مقصود برسيد افراد مختلفی که قسم خورده اند که جلوی شما را بگيرند (شيطان و پيروان او) زندگی را به شما تنگ ميکنند. و ميخواهند که شما از راه خود برگرديد. مانند اينکه شما در يک شرکت کار ميکنيد و سير صعودی داريد ديگر افرادی که از اين حالت راضی نيستند برای شما ميزنند و چوب لای چرخ شما ميگذارند.
۳- آيا اين زندگی که شما ميبينيد از نظر خود فرد هم همينطور است؟ شايد بنظر شما زندگی آنها بد باشد و از نظر خود اين افراد در بهترين حالت است.

در هر حال سعی کنيد در زندگی خود کليد موفقيت را پيدا کنيد. با استفاده از اين کليد زندگی شما تغيير بسزايی ميکند و از زندگی خود لذت خواهيد برد. مشکلات کوچک بنظر ميآيند. و بقول بزرگی نگوييد چه مشکل بزرگی دارم بگوييد مشکل من خدايی بزرگ دارم.