جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

تمرین 3 از 29
ساعت ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۳۱  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

ابراز احساسات

خوب داریم یاد میگیرم که ببینیم، آیا این حسی که داریم واقعیه؟ یا نه برگفته از جامعه است. خوب وقتی به این نتیجه رسیدی که این حس واقعا از اعماق وجودت است، اونو ابراز کن.

وای چه لباس قشنگی، چقدر بهت میاد. :)
وای عزیزم، نمیدونی چقدر دوست دارم. :)
این تیپی که زدی منو ناراحت میکنه. :(
واقعا دیگه از این کار خسته شدم، میدونی نمیخوام دیگه انجامش بدم.

اینها مثالهای ساده ای است که در طی روز هر کسی باهاش میتونه برخورد کنه.

فقط دقت کنید، واقعا این حس درونی شما باشه، نه برای تظاهر، هر چه از دل برآید بر دل نشیند.

خیلی از رابطه ها فقط برای عدم ابراز احساسات واقعی خودمون از بین میرن.
پسر فکر میکنه که پدر دوستش نداره، زن فکر میکنه مرد شلوارش دوتا شده، مرده فکر میکنه، زنه افسرده شده و ....
خیلی از اختلافات از بیان نکردن احساسات واقعی ما سر چشمه میگیره.

اگر واقعا کاری شما را دچار مشکل میکنه، بگید نمیتونید، چرا؟
چون اگر انجامش بدی، مطمئنا درست انجامش نمیدی و هر 2 طرف ضرر میکنند.

دوستون دارم.
یا حق


 
تمرین 2 از 29
ساعت ۱٢:٤۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۳۱  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

احساسات خود را بشناسید.

درباره احساسات و سلایق خود فکر کنید، ببینید، آیا واقعا این اعمالی که انجام میدهید یا خواسته هایی که دارید، برگرفته از احساسات واقعی شماست یا برگفته از اجتماع یا چیزی دیگه.
برای مثال، من از این لباس خوشم میاد، چرا واقعا من از این لباس خوشم میاد؟ چون مده؟ چون مارک داره؟ چون جنسش خوبه؟ چون فلانی خریده؟ یا اینکه خاطرات خوبی باهاش دارید؟ شایدم چون توش راجتید. بعضی ها هم ممکنه بگن، چون لباس دیگه ای نیست!
به هر حال این یک مثال ساده بود، توی این 29 یا 30 روز، هر روز از خودتون بپرسید چرا من از این خوشم میاد، چرا نمیاد، چرا در مقابل این مسئله موضع میگریم و چرا از اون مسئله حمایت میکنم.

خیلی از اوقات انسانها کاریی میکنند که باب میل خودشون نیست، و متاثر از جامعه و اطرافیان اونه. پس قدم دوم اینه، ببین واقعا از چی خوشت میاد و از چی بدت میاد.

این حس را پرورش بده تا بدونی که چرا، چنین کاری میکنی.

پرورش این حس باعث میشه، بعدها بعد از انجام کاری، پشیمان نشی، عذاب وجدان نگیری، و ناراحت نشی. چون میدونی که دوست داشتی این کار را انجام بدی.

تا تمرینات بعدی
یا حق


 
تمرین 1 از 29
ساعت ۱:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/٢٩  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

اولین تمرین
خود سازی فیزیکی
کمی از عادتهایی که به بدن خود میدهید بکاهید،
میخورید، نخورید، نمیشه (به هر دلیلی!)، کمتر بخورید یا روند خوراک را تغییر دهید.

خوب روزه برای همه افراد مفید است، در علوم عرفانی این مدت 40 روز است. شما برای آماده سازی همین 29 روز را بگیرید کفایت میکند

چند توصیه
اول برای کساییکه روزه میگیرند
مواد پروتئینی برای بدن مفید است، در این ایام مقدارش را کاهش ندهید.
آب برای بدن نیاز است، پس سعی کنید دمای بدن را آنقدر بلا نبرید که با تعرق آنرا از دست بدهید، حجم معده محدود است، فکر نکنید هر چه بیشتر آب بنوشید مفید تره، چون سیستم بدن آب زیادی را دفع میکنه. آب باید به مرور از معده جذب بشه و هندونه برای افرادی که معده سالم دارند بسیار گزینه خوبیه.
افرادی که قصد لاغر شدن هم دارند توی این مدت مصرف هیدروکربات را هم کم کنند، نون، برنج، شیرینی از هر نوعش حاوی مقادیر زیادی هیدروکربات است پس کمتر یا اصلا توی این مدت مصرف نکنید.
از مصرف ویتامین ها پرهیز نکنید، بعد از افطار و 3 ساعت بعد از شام میوه میل کنید یا از مکمل های ویتامین استفاده کنید.
موقع افطار بدلیل جمع شدن معده چیزهای پر حجم نخورید، یا مثلا 4 لیوان آب نخورید، بهترین افطار همون هندوانه، خربزه، طالبی و میوه های شیرین و آبدار است. یا 2 3 لقمه نون و پنیر و سبزی، البته باید توجه به سیستم بدن خود داشته باشید، مصرف آلو باعث روان شدن خروجی شما شده، و این عمل باعث میشه که آب زیادی از دست بدهید. از خوردن چیزهای بسیار شیرین پرهیز کنید، چیزهایی مثل حلوا، خرما، عسل، زولبیا و بامیه و ...

تا 1 ساعت بعد از افطار 2 لیوان آب نوش جان کنید، البته به آرامی و کل حجم معده را یکدفعه پر نکنید. 2 لیوان آب را در عرض 1 ساعت میل کنید، برای مثال هر 5 دقیقه یک قلپ.

برای شام زیاده روز نکنید، معده شما گنجایش لازمه را ندارد، هر چند احساس ضعف میکنید، که احساسی کاذب هست، شام را نصف شبهای دیگر مصرف کنید. ترجیحا پروتئینی باشه بهتر است.

در طی روز کارهایی که نیاز به فعالیت زیاد دارند و انرژی بر هستند را تا قبل از ظهر انجام دهید و بعد از ظهر را به کارهایی بپردازید که انرژی کمتر نیاز بوده و بشه اونو زیر کولر و هوای مطبوع انجام داد.

اگر روزه نمیگیرید بخاطر آب! یا اگر مشکل معده دارید و نباید خالی باشد.

خوب شما همه شرایط یک فرد روزه دار را رعایت کنید ولی به هر دلیل (که دلیلش برای خود شما محترمه!) طی روز سعی کنید فقط آب مصرف کنید، آن هم نه به مقدار زیاد، جرعه جرعه.

اگر ضعف شدید بر شما حکم فرما شد، و طاقت نداشتید، میتوانید از 2 حبه انگور در 3 وعده یا 2 عدد خرما در 2 وعده استفاده نمایید.

بدن همیشه با روح در جنگ است، مانند یک سوار کار که باید اسب خود را رام کند، روح باید بتواند جسم را در کنترل خود بگیرد. خواسته های بدن را باید بتوان در کنترل گرفت.

روزهای بعد تمریناتی به این تمرینان اضافه میشه، که شما باید آنها را هم علاوه بر این تمرینات انجام دهید.


 
شروع تمرینات ویژه برای آماده سازی
ساعت ۱:۳۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱۸  کلمات کلیدی: تمرینات

قابل توجه به افراد علاقمند به شروع در زمینه جادوگری.

درسهای ابتدایی از ابتدای ماه رمضان شروع میشه. دلیلشم وجود شرایط مساعد است.
اگر دوست دارید با ما شروع کنید، مطالب را خوانده و منتظر ماه رمضان باشید، هر روز یک تمرین آماده سازی و بعد تکنیک ها.

این تمرینات در فیسبوک ارائه میشود.

این مطلب را برای همه به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از این فرصت استثنایی بهره مند شوند.

آدرس ما در فیسبوک.

https://www.facebook.com/pages/WIW/147366648733265

 

تعداد لایکهای شما مشوق ما میباشد، در صورت رسیدن لایکها به حداقل 30 عدد، تمرینات ارائه میشود. پس هم اکنون اقدام به لایک نمایید.


 
بیایید همه جادوگر شویم.
ساعت ۱٢:٤۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٤/۱٧  کلمات کلیدی: جادوگری ، مراحل جادوگری ، تمرینات

سلام

امروز بعد از مدتها میخوام دوباره مطلب جادوگری را به بیان شما بگویم.

آیا دوست دارید جادوگر شوید؟
آیا جادوگری بد است؟
آیا میدانید با این قدرت چه میتوانید انجام دهید؟
آیا میدانید برای شروع چه باید کنید؟
آیا میدانید چه مدت طول میکشد که طی طریق کنید؟

در این ارسال میخواهم به سوالات بالا پاسخ بگویم.

آیا دوست دارید جادوگر شوید؟

خیلی ها دوست دارند بتونند از قدرت ماورای طبیعه استفاده کنند، خیلی چیزها را از منابع مختلف میخونند و بعد عملیش میکنند. ولی یک پیشنهاد میکنم. دوست داری جادوگر بشی باید طی طریق کنی، تا حالا چه کسی رو دیدی که با دونستن 4 تا فرمول ریاضی خودشو ریاضی دان بدونه، اصلا از اون فرمولها چیزی سرش میشه؟؟ شاید هی روی کاغذ بنویسه و ادعا کنه ولی.....

آیا جادوگری بد است؟

خیلی ها بر این باورند که جادوگری بد است، شاید برای این است که علم جادوگری را با ساحری در می آمیزند. بعضی ها معتقدند که چون در این رشته به فنونی دست پیدا میکنید که خارج از عادت است، افراد از آن سوء استفاده میکنند و باعث آزار دیگران میشوند پس بد است. میخواهم یک مثال بزنم، چاقو در دست اهل فن چیزی مبارک است و در دست لات سر کوچه چیزی ملال آور. حال تعریف چاقو چیز بدی نیست ولی کاربرد اون مهمه.

آیا میدانید با این قدرت چه میتوانید انجام دهید؟

خوب علم جادوگری دریچه ای جدید از زندگی را بسوی شما باز میکنه، شما به قدرتهایی دست پیدا میکنید که با آن میتوانید خیلی از کارهایی که تا بحال غیر ممکن بوده را ممکن سازید. این عمل مانند علم فیزیک است. یک روز پرواز کردن جزء آرزوهای بشر بوده ولی آلان با داشتن علم فیزیک سفر به ماه عادی شده است. پس جادو دریچه ای برای شما باز میکند تا قدرتی یابید که هر آنچه میخواهید به آن دست یابید. فقط باید توجه کنید باید هم ظرفیت و دلیل درستی برای این کار داشته باشید. دلایل دنیوی اصلا قابل قبول نیست.

آیا میدانید برای شروع چه باید کنید؟

سوال مهم اینجاست، از کجا باید شروع کرد، از فردا بگردیم و وردهای خاص را جمع آوری کنیم و بخوانیم یا بنویسیم؟ نه.

برای شروع باید ابتدا به قدرت درون خود پی ببری، کاستی های خود را بشناسی و این قدرت را پیدا کنی تا بر آنها غلبه کنی. اولین دشمنان این عمل خودپسندی و دروغ است. این دو عمل برادر هم هستند. قابل توجه تمام عزیزانی که گفتند، دیگر از جادوگری صحبتی نمیکنی، باید بگویم تمام کلمات این وبلاگ جادو است و آموزش آن است. اگر این قدرت را پیدا کنی تا دریچه ذهن را آزاد سازی تا این کلمات بتوانند راهی به درون ذهن تو پیدا کنند، تو در نقطه شروع ایستاده ای، و اگر تمام تمارینی که گفته شده را انجام دهی و در چند وقت آینده نسبت به ظرفیت تمرینهای دیگری آورده میشود را انجام دهی و در آن موفق باشی، آنوقت میتوانی برای مرحله بعد به آموزش به روشی دیگر بپردازی.

حال این سوال را دارم. چند نفر مشتاق علم جادوگری هستند و چند نفر توانستند این تمرینات ساده را انجام دهند؟ و چند نفر هستند که موفق نیز شده اند؟

آیا میدانید چه مدت طول میکشد که طی طریق کنید؟

سیر سلوک و آموزش چه از نوع شیطانی آن و چه نوع عرفانی آن، کار یک شب دو شب نیست. یک فرد گاه تا 20 سال زمان میبرد تا پله سوم برسد، حال شما میخواهید در چه مدت و چه پله بالا روید. اصلا آلان در کدام پله قرار دارید؟
یادم میاد سر کلاس یک استاد داشتیم و میگفت بچه هایی که یکبار این درس را داشته اند و افتاده اند، تدریس به آنها سخت تر از افرادی هست که برای دفعه اول این درس را میخوانند، دلیل اون هم اینه که اگر تو بلد بودی، خوب قبول میشدی، پس تمام چیزهایی که یاد گرفتی یا غلط هستند یا ناقص، پس ابتدا باید آنها را پاک سپس آنها را دوباره به تو یاد داد. که این کار سختی است.