جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

جادوی رویا بینی قسمت سوم
ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/٢٥  کلمات کلیدی: جادوی رویابینی ، خواب

اگر تمرین قبلی را انجام دادید و موفق شدید، میتوانید تمرین دوم را انجام دهید.

در این تمرین همانند تمرین قبل، باید یک خاطره خوب را در آن مکان یا مکانی دیگر را مرور کنید.

در این تمرین سعی کنید، آن خاطره خوب را دوباره به خاطر در خواب ببینید.

این خاطره میتواند حتی دویدن در آن مکان، تاب خوردن، شنا کردن و غیره باشد.

این مهم نیست که دقیقا همان جزئیات واقعی را ببینید، همین که به شما القا شود در آن محل هستید، کافیست، یادتان باشد، زمانیکه چنین رویایی را در سر میپرورانید و سپس خواب آن را میبینید، آن شب خواب های دیگری را که هم دیده اید، تعبیر ندارد. چه خواب تعبیرش خوب و چه بد باشد.

دلیل آن نیز درگیر شدن ذهن شما با مساله رویا بینی است و دیگر شخص رویابین نمیتواند به آسمان رفته و لوح تقدیر را مطالعه نماید.


 
جادوی رویا بینی قسمت دوم
ساعت ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۱/٢۳  کلمات کلیدی: جادوی رویابینی ، خواب

خوب در این قسمت به تمرینات شروعین میپردازیم.

ابتدا باید بدانید در رویا بینی شما میتوانید تصاویر مورد نظر خود را بسازید، یا به هر مکانی که مد نظر است سفر کنید، تمام این صحنه ها برگفته از ذهن شماست و جنبه واقعی ندارد. برای مثال اگر شما ببینید در یک مکان با دوستتان هستید، دلیلی ندارد که او هم آن را دیده باشد، مگر دیدن رویاهای همزمان. در این رویا ها هر 2 رویابین با هم، همسو شده و به یک رویای واحد میرسند، در این رویا انرژی ها همسو شده و نتیجه داشتن رویایی مشترک است.

قدم اول

هدف، دیدن مکانی آشنا

برای شروع هر شب قبل از خواب، یک مکانی را که هزاران بار دیده اید و از آن خاطرات خوبی دارید را تجسم کنید، مکانی مثل خانه پدری، خانه پدربزرگ، خانه قبلی و .... قبل از خواب تمام اجزاء این خانه را مرور کنید و بگویید من در خواب میخواهم این مکان را باز ببینم. همزمان با گفتن این حرفها، مکان را در ذهن خود بیاورید و چند نفس عمیق بکشید، با بیرون دادن آرام نفس، متوجه خواهید شد، تمامی این خاطرات در تک تک سلولهای بدن گسترده میشود.

بعد از مدتی خواهید دید، هر وقت که اراده کنید، خواهید توانست خواب آن مکان را دید.

منتظر بازخوردهای شما هستم. تا بتوان قدم بعدی را گفت.


 
جادوی رویا بینی قسمت اول
ساعت ۱:٤٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱/٢۳  کلمات کلیدی: جادوی رویابینی ، خواب

با سلام

خوب فرصت آن شد تا برای شما جادوی رویا بینی را آموزش بدم.

فقط نکته مهم این است که قبل از شروع این مرحله، تمرینات 29 گانه را انجام داده باشید.

هدف از جادوی رویا بینی این است، شما بتوانید در عالم روحانی سفر کنید.

این کار را شما هر شب انجام میدهید. هر شب برای تغذیه روح از انرژی های کیهانی، روح از بدن شما خارج میشود و از این انرژی ها استفاده میکند. اگر خوب دقت کنید، خواهید دریافت زمانیکه شما خوابهای زیادی میبینید، روز بعد شما خسته هستید، انگار دیشب اصلا نخوابیده اید، به عبارتی شما این جمله را تکرار میکنید، دیشب اصلا خوب نخوابیدم. دلیل این امر این است، زمانیکه باید روح شارژ معنوی شود، شما مشغول کار کشیدن از آن بودید و اگر قرار بوده چندین ساعت در شارژ باشد، زمان کمتری شارژ شده است.

حال در این تمرینات خواهید یافت چگونه میتوان این گونه خواب دیدن را به رویا دیدن تبدیل کرد.

قبل از شروع باید اشاره کنم رویا دیدن همان خواب دیدن است ولی با این تفاوت که در خواب شما فقط بیننده هستید و هیچ کنترلی در آن ندارید ولیکن در رویا دیدن شما کنترل بر روی روند خواب و یا بعبارتی هوشیار هستید. شاید ساده تر بتوان گفت، وقتی دارید خواب میبینید، در خواب میدانید که در حال خواب دیدن هستید.

برای مثال، شما در حالت رویا میتوانید مشخص کنید به کجا سفر کنید، در رویا میتوانید صحبت کنید، عکس العمل از خود نشان دهید، جلوی آینه رفته و خود را مشاهده کنید.

باز هم نیاز است در مورد خواب چند چیز را توضیح دهم.

1- آیا شما خواب میبینید؟ اگر جزء افرادی هستید که خواب نمیبنید، کار بسیار سخت است، باید بسیار تمرین کنید، تا حداقل خواب ببینید.
2- آیا شما خواب خود را بخاطر دارید؟ بسیاری از افراد میدانند که شب خواب میبینند ولی اصلا خواب خود را در طی روز به خاطر نمی آورند. این افراد نیز باید تمریناتی که گفته خواهد شد را بیشتر و جدی تر انجام دهند. مخصوصا تمرینات اولیه کار را.
3- شما خواب میبینید و فردا بخشی از آن را بخاطر دارید. این افراد زمینه مثبتی برای جادوی رویا بینی دارند.
4- شما خواب میبینید، وسط خواب از خواب بیدار میشود و کاری انجام میدهید (مثلا دستشویی میروید) بعد از آن دوباره بخواب میروید و ادامه خواب را میبینید. این افراد بهترین شرایط را برای این جادو دارند.

حال اگر تمایل به شروع دارید، اعلام فرمایید تا تمرینات از مبتدی تا پیشرفته در اختیار شما قرار داده شود. توجه داشته باشید، این تمرینات، کتابی نیستند و بر اساس تجربه بدست آمده اند.