جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

بازهم جادوگری!!
ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۳/٢٧  کلمات کلیدی: جادوی فکر ، جادوی صورت ، جادوی کلام

سلام خیلی ها میگن درباره جادوگری نمی نویسی!

میگن داری روانشناسی مینویسی

خوب شاید حرفشان از یک جهت درست باشه ولی این افراد نمیدونند که اصلا از جادوگری چه انتظاری دارند. این گونه افراد جادوگری را اجی مجی لاترجی فرض میکنند. یا اینکه یک ورد بخونی مثلا غیب بشی!!لبخند

خوب اونم هست. ولی جادگری که بدرد همه ما بخوره و بتونیم در زندگی همه مان استفاده کنیم. چیزی فراتر از این است.

شما یاد بگیرید، ریاضت بکشید که کلی کارهای عجیب و غریب انجام بدید. ولی اگر ندونید که چطور میشه با دیگران رفتار کرد. اون همه نیرو به چه دردی میخوره. اون نیرو میشه جادوی سیاه! فرق جادوی سیاه و سپید در همین است.

تا بحال شنیدید میگن فلانی مهره مار داره؟ یا با اون زبونش مار و از سوراخ بیرون میکشه؟ اینها جادو است. به این جادو میگن جادوی کلام. وقتی شروع به حرف زدن میکنه همه را جادو میکنه ...

خوب شما هم میتونید این جادو را یاد بگیرید.

فلانی هر وقت میاد صورتش نورانی، آدم هر چقدر میبینتش سیر نمیشه! این جادوی صورت داره. این فرد چه خواسته و چه ناخواسته میتونه عضلات صورتش را طوری تنظیم کنه در هماهنگی کامل باشه و شما از دیدن آن لذت ببرید. آقایون نسبت بصورت خانمها حساس هستند ولی خیلی از خانمها با داشتن صورتی جذاب، روحی در صورت آنها دیده نمیشود. چیزی که صورت را جذاب میکند. نمایش روح است نه جسم.

جادوی رفتار هم داریم. فرد با رفتار خودش دیگران را جادو میکنه. تا حالا شده با کسی از دور برخورد داشته باشید و نظر شما در مورد اون فرد مثبت باشه؟ بدون اینکه حرفی زده باشید؟ به این جادو میگن جادوی رفتار

جادوی سپید یعنی کنار هم آمدن هرچه خوب است. پس من میخواهم جادوگری سپید باشم. شما هم چطور؟

اگر دوست دارید شما هم به دنیای جادوگران سپید وارد بشید. از همین آلان شروع کنید.

برای شروع چند تمرین ساده داره. که به آنها اشاره میکنم.

١- چشمها را ببندید چند نفس عمیق بکشید. احساس آرامش محض کنید. به چیزی فکر نکنید. حالا چشمها را باز کنید و قدم دوم را یخوانید.

٢- به اتفاقات خوب امروز فکر کنید. ای بابا اتفاقات خوب نه مشکلات امروز به هرچی خوبه فکر کنید. بالاخره یک چیز خوب است. یک لبخند از ته دل؟ هیم! آفرین

٣- کار بالا را برای روز گذشته، هفته گذشته، ماه گذشته و سال گذشته انجام دهید. خواهید دید ناخواسته لبخندی به لبانتان می آید. این جادوی فکر است.

۴- به اتفاقای که قبلا برای شما افتاده و به ظاهر بد بوده توجه کنید. آنها را بررسی کنید میبینید که نه! اونها اون قدرها که قبلا به نظر بد می آمده بد نیستند. اگر هنوز اتفاقی برای شما است. هنوز زمان لازم دارد که آنها تبدیل به خوبی شود.

اتفاقات بد در اغلب اوقات تبدیل به خیر میشود. این قانون است. پس وقتی اتفاق بدی در حال افتاد به این فکر کنید که چند وقت دیگه این اتفاق ید نیست و خوب جلوه میکنه پس چرا باید اعصاب خود را به هم بریزید و دیگران و خودتان را اذیت کنید.

چند وقت دیگه مراحل بدی را میگم. ببنیم نظرات شما در این مورد چیه.

این روش را تجربه کنید و نظر خود را به من و دیگر خوانندگان بگید.