جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

تمرین 16ز 29
ساعت ۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱٤  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

همیشه به دیگران در حد توان کمک کنیم

خوب امروز باید این تمرین را تکرار کنید، شاید بیشتر ما این کار را انجام میدهیم، ولی خیلی ها این کار را نمیکنند.

برای مثال شما یک دانشجو هستید، و تمایل دارید که شاگرد اول کلاس باشید، خوب این هدف خوبه، ولی اگر میبینید، همکلاسی شما در درسی مشکل دارد، این وظیفه شما است که در اون درس کمکش کنید، یادمون باشه، مهم نیست که در این درس یا ترم یا کل شاگرد اول باشید، مهم این است که بتونیم در پیشگاه خدا شاگرد اول بشیم.

شما در تخصصی دارید، در محل کار فرد صفر کیلومتری آمده، این وظیفه شما است که به او یاد دهید، چگونه اون کار را به نحو احسن انجام دهد، از این نترسید، که ممکن است جای شما را بگیرد، خدواند همیشه ناظر شما است.

در پشت فرمان ماشین در حال رانندگی هستید، خانوم یا آقای پیری، یا فردی با فرزند کوچکش و یا هر کسی در حال عبور از خیابان است، ترمز کنید، بگذارید از خیابان رد شود، اگر دیدید فرد جوانی آرام از خیابان رد میشود، سرتان را از ماشین بیرون نیارید و بگویید مگر اینجا شانزلیزه است، که با ناز رد میشه، یا بوق بزنی، یا سرعت خودتونو کم نکنید، 1% احتمال دهید که ممکن است، پای او مشکلی داشته باشد که نمیتواند از آن تندتر برود.

مادرتان روزه است، دوست دارد افطار با نان داغ کند، این وظیفه شماست که برای اون نان داغ تهیه کنید، چرا؟ چون ایشون، چه شبهایی به خاطر ونگ شما نخوابیده، و برای شما در اوج لذت خواب، از خواب خود زده و برای شما شیر درست کرده و .....

به هر دلیل، هر کمکی که میکنید، انرژی در شما شکل میگیرد، که در ابتدا باعث شادی شما شده و در مرحله بعد، روح شما را جلا داده و در آخر شما را برای جادوگری ما آماده میکند.