جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

تمرین 20 از 29
ساعت ۱:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٥/۱۸  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

برای حاجات خود، چقدر خود را تغییر میدهید؟

خوب امشب دعا کردید، از خدا طلب بخشش کردید، نیازهای خودتونو گفتید و این کار را 2 شب دیگر هم ادامه خواهید داد، ولی سوال این است، برای طلب حاجات دنیوی و برخی معنوی خود، چقدر حاضرید، شیوه زندگی جاری را تغییر بدید؟

خیلی ها دعا میکنند، خدایا یک کار خوب و پر پول بده، خوب اون میخواد بده، ولی آیا شما نباید ظرفیتهای خودتونو تغییر بدید؟ نباید سعی کنید علم و دانش خودتونو زیاد کنید، یا شاید اصلا توی این زمینه فعلی هیچ کارایی ندارید، پس زمینه کاری را تغییر بدید، خیلی از تغییرات در زندگی باعث میشه، روح شما جلا پیدا کنه و راه های جدیدی را به شما نشون بده، که این همان لطف خدا به شماست، قلب را پاک کن، شیوه زندگی را تغییر بده.

بعضی ها در روابط خودشون مشکل دارند، همسرشون هر روز سر دعوا داره، کارمند با کارفرما کنار نمیاد و ... خوب ببینید شاید 1% اشکال از روابط شما باشه، شاید شما خودتونو 100% میبینید و طرف مقابل شما را 10% میبینه، شاید طرف مقابل بلد نیست به شما بگه که مشکل اصلی چیه، یک نگاهی به رابطه خود بیاندازید، شاید اصلا اون چیزهایی که برای شما و دیگران مهمه برای طرف مقابل مهم نباشه، شاید اصلا از روند تکراری زندگی یا کار از هم خسته شدید، تغییر دهید، اگر این روند درست بود، آلان مشکلی نبود، پس حتما یک جای کار میلنگه، پس بگردید لنگ کار را پیدا کنید و دست از متهم کردن طرف مقابل بردارید، شاید طرف مقابل بلد نیست،.

همین آلان که دارید این مطلب را میخوانید، مطمئن باشید، این لطف خداست که شامل شما شده، از همین آلان شما مسئولید در مقابل تغییر نداده ها در زندگی، برای بهبود رابطه، کار، پول، عشق و هر چه نیازش دارید، اگر با این روش به مشکل برخورد کردید، راهی دیگر انتخاب کنید، شاید این راه، خیلی راه درستی نباشد.

یا حق