جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

تمرین 28 از 29
ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٥/٢٧  کلمات کلیدی: تمرینات 29 گانه رمضان

احترام و همبستگی را بر حسب الویت رعایت کنید

خوب همه ما انسانها با هم یکسری مراودات داریم، همه به هم احترام میگذاریم و با هم روابطی احساسی رد و بدل میکنیم. اینو یادمون باشه، تمام روابط ما احساسی است، هیچ رابطه 100 درصد منطقی ای وجود نداره، اگر شما از کسی خوشتان نیاید، با او هیچ نوع رابطه ای را آغاز نمیکنید، حتی یک رابطه کاری ساده.

خوب ما برای ابراز این هم دردی باید از یک الگو پیروی کنیم، این الگو بر اساس خون جاری در بدن شماست، و همینطور قراردهای دیگر.
پس باید بیشترین احترام، بیشترین کمک، بیشترین توجه به این افراد باشد، که به شرح زیر میباشد.
1- پدر و مادر
2- فرزند
3- برادر و خواهر
4- همسر
5- فامیلهای درجه یک همسر
6- فامیلهای پدری درجه یک
7- فامیلهای مادری درجه یک
8- فامیلهای پدری همسر درجه یک
9- فامیلهای مادری همسر درجه یک
و الی آخر
شاید برخی بگویند که نه همسر باید بیشترین توجه را داشته باشد، باید در جواب بگویم خیر، رابطه شما با پدر و مادر یک رابطه خونی است، در صورتیکه رابطه شما به همسرتان یک رابطه قراردادی است، رابطه شما با والدین خود به هیچ وجهی قابل انقطاع نیست ولی رابطه شما با همسرتان با یک فسخ قرارداد یا همون طلاق تمام میشود.
پس اگر شما این عدالت در رفتار را رعایت کنید، نباید نگران ربته 4ام همسر باشید، چرا چون به او هم به میزان کافی انرژی، محبت و احترام خواهید گذاشت.
برخی از ارتباطات ممکن است بر اساس یکسری بیماری طرفین، کمی کمررنگ تر شود، شما باید این بیماری را برطرف کنید، نه اینکه رابطه را قطع کنید، بیماری هایی مثل، حسادت، خصومت، بدبینی، عدم تعادل اخلاقی و ...
همیشه این را بدانیم، کسی که به پدر و مادرش احترام نمیگذارد، به شما هم احترام نخواهد گذاشت.

یا حق