جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

رفع سر درد
ساعت ٩:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱٠/۱۳  کلمات کلیدی:

سر درد به دلايل مختلفی ايجاد ميشود. ولی ۲ حالت مهمتر موجود است که برای رفع آن ميتوانيد از روشهای زير استفاده کنيد.

۱- سر درد سينوزيتی
سينوزيت بين ۲ ابرو واقع شده و اغلب گرد غبار يا چرک درون آن جمع ميشودو موجب سنگينی و در مواردی همراه با درد توام ميشود. برای رفع اين مشکل ابتدا بايد محل را از آلودگی پاکسازی کرد.
- مقداری آب جوشيده در يک ليوان يا ظرف بريزيد سپس کمی نمک به آن اضافه کنيد اگر نمک نبود همان آب خالی را استفاده کنيد آب بهتر است جوشيده باشد و سرد. اگر سرم شستشو داريد از آن استفاده کنيد.
- سپس محلول آماده شده را از بينی بالا بکشيد آنقدر بالا بکشيد که احساس کنيد درون سينوس شما کاملا از آب پر شده شايد مقداری از آن هم به داخل دهانتان راه بيابد نگران نشويد مهم نيست. اين کار را چند بار انجام دهيد.
- با آب معمولی دورن بينی خود را شستشو دهيد و بقول معروف چند بار فين کنيد.
- سپس به حالت ريلکس شدن برويد (در مقاله قبلی مراحل ريلکس شدن را گفته ام) اگر کسی پيش شما هست و ميتواند شما را کمک کند از او کمک بگيريد وگرنه خودتان بايد اين عمليات را انجام دهيد.
- وقتی چشمان خود را بسته ايد به آرام با انگشتان شست گيجگاه خود را ماشاژ دهيد.
- سپس نوک انگشتان سبابه هر دو دست را بين دو ابرو قرار دهيد. و کمی ماساژ دهيد سپس با حرکتی آرام و کمی محکم به طرف گوشه های پيشانی بکشيد و چند ثانيه ای آنجا نگه داريد. اين کار را چند بار تکرار کنيد.
- سپس ابروهای خود را ماساژ داده و دوباره مرحله قبلی را تکرار کنيد.
- آرام باشيد شايد يک ۵ دقيقه ای هم بخواب رويد.

به آرامی پلکهای خود را باز کنيد از ميزان سر درد شما تا حدودی کاسته شده است.

۲- سردرد موضعی
- برای روف اين مشکل مانند مرحله قبل عمل کنيد ولی بجای کشيدن روی پيشانی با چند انگشت روی قسمت درد کننده سر بکشيد تا درد رفع شود.