جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

سلام به تو دوست عزيز
ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٤/۱٦  کلمات کلیدی:

سلام

اينبار ميخوام کمی راحتتر با شما صحبت کنم. اونايی که منو از نزديک ميشناسند ميدونند چه جور آدمی هستم. ولی خدا را شکر منکه از خودم راضيم و اميد دارم دوستان نيز از من راضی باشند و صد البته خدا. سعی ميکنم هميشه از اتفاقی که برای خودم ميافته راضی باشم. البته اين دليلی بر اين نيست که در زندگی تلاش نکنم. چرا هميشه سعی کردم در مباحثی که کار ميکنم صاحب نظر باشم.

از وقتی که اين سايت را افتتاح کردم هميشه هدفم اين بوده که افراد را به راهی درست هدايت کنم. منظور اين نيست که من خودم کاملم ولی طبق يکسری تجربياتی که داشتم توانسته ام راه درست را از باطل تشخيص دهم و حالا دوست ندارم جوانهای اين مملکت بخاطر هيچ و پوچ بخواهند پرپر شوند.

يک نکته: معمولا روزی چندتا ميل چند ده تا پی ام دارم که ميخواهند دعايی برای فلانی بنويسم که فلان کسک فلان شود. حالا همينجا به دوستانم ميگويم که

ما برای وصل کردن آمديم      نی برای فصل کردن آمديم

پس خواهش ميکنم اصلا از من دعايی درباره جدايی نخواهيد. که اين کار از عهده من برنمياد. حتی اگر صلاح بر جدايی باشد.

خيلی از دوستان ميگن که ما ميتونيم به بلاگ شما کمک کنيم. در جواب ميگم بله شما هم ميتوانيد مطلب خودتون را برای من ميل بزنيد اگر در راستای اهداف سايت بود بروی چشم.

بعضی دوستان هم ميگن چرا اينقدر دير دير بروز ميشی بايد بگم. شرمنده وقت کافی ندارم. حداقل روزی ۱-۲ ساعت فقط دارم ميل چک ميکنم  ولی بروی چشم سعی ميکنم زود تر آپديت بشم

حرف برای گفتن زياد دارم ولی نميخواهم سرتون را درد بيارم. پس آرزو ميکنم هميشه در پناه خدا و زير سايه الطاف خداوند باشيد. هيچگاه اين رو فراموش نکنيد که بالاترين قدرت٬ قدرت بی پايان خداوند است. اگر مشکلی داريد به او پناه بريد که مطمئن ترين مکان برای پناه بردن است.