جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

پاسخ به دوست عزيز (جادو بد است؟)
ساعت ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٤/۳٠  کلمات کلیدی:

سوال:

سلام من ارتباط وبلاگ شما را با جادوگري نمي بينم اصولا استفاده از نيروي جادو يعني غالب كردن اراده خود بر اراده خدا چرا كه نيروي جادو ريشه اش در نفس است.قدرت جادو مي تواند آثار مثبت يا منفي داشته باشد اما اين را ما نمي توانيم تشخيص دهيم لذا استفاده از جادو تنها موقعي معني پيدا مي كند كه قدرت خدا را به كنار نهيم و اراداه نفس و شيطان را جايگزين كنيم .چگونه در وبلاگ شما مضامين قدسي ديده ميشود اما سخن از جادوگري است؟تناقض را حل كنيد؟

جواب:

سلام به دوستان عزيزم٬ يکی از خواندندگان وبلاگ سوالی را مطرح کرده بودند که لازم ديدم جواب آنرا بدهم چون اين سوال نه تنها سوال اين دوست عزيز است بلکه سوال خيلی از خوانندگان نيز ميباشد.

قبل از شروع بايد کلمه جادو را يکبار ديگر تعريف کنم. جادو يعنی پيدا کردن و استفاده از نيروهای درونی انسان که خداوند خود در انسان قرار داده است. وقتی خداوند خود نيروی قدسی در انسانها قرار ميدهد چگونه ميشود که استفاده از اين نيروها را شيطانی دانست. در قرآن آمده است که خداوند از روح خود در اسنان دميد. و انسان خداوندی شد بر روی زمين که تمامی قدرت ايزد را دارد البته در حجم بسيار کمتری چونکه روح خداوندی که در ما دميده شد نسبت به قدرت ازلی بسياز ناچيز است يا بهتر ميتوان گفت که صفر است. حالا وقتی شما توانستيد اين نيروهای ذاتی را کشف کنيد (که خود اين يک مرحله تکامل به سوی الله است) ميتوانيد نسبت به اختياری که خداوند در خدمت ما قرار داده از آن استفاده نماييد. با يک مثال ساده تر توضيح ميدهم دانشمندان وقتی شکاف هسته ای را کشف کردند توانستند از آن نيروی زيادی را بدست آورند حالا اين نيرو ميتواند توليد برق و انرژی نمايد يا بمب اتمی شود که در يک آن هزاران نفر را نابود کند. حالا شما ميتوانيد از اين نيروی که خداوند در ذات انسان قرار داده در جهت مثبت يا منفی استفاده نماييد. انتخاب با خود شماست. ولی داستان همين جا تمام نميشود. شما بايد پس از مرگ تا روز قيامت پاسخگوی اعمال خود نسبت به مردم٬ خود و خدا باشيد. آيا فکر کرده ايد آنان که دعاهای شيطانی مينويسند به راحتی ميتوانند زندگی کنند و آخرت را به راحتی به پايان برسانند؟ شما تا بحال چند دعا نويس ديده ايد؟ کدام دارای زندگی خوبی هستند؟ چند درصد؟ شايد کمتر از نيم درصد که آنها خود را کاملا به شيطان فروخته اند. نه بخاطر اينکه از نيروی خود استفاده ميکنند بلکه بخاطر اينکه از نيروی خود در جهت منافع شيطان استفاده ميکنند.

حال اگر شما قدم اول را صحيح برداريد و از اين نيروی جادويی در جهت صحيح استفاده کنيد. نه تنها خود از خود راضی خواهيد بود بلکه خداوند نيز از شما راضی ميشود. تمامی امامان٬ پيامبران و افراد خوبی که در تاريخ از آنها ياد ميشوند با اين علوم غريبه و نيروهای جادويی آشنا بوده اند. ولی همه آنها از اين نيروها در اهداف نيک استفاده ميکردند. برای مثال سر دسته جنيان بنام جعفر جنی که چند سال پيش فوت کرده اند در روز عاشورا به کمک امام حسين شتافت ولی امام حسين قبول نکرد. يا اينکه وقتی مامون به امام رضا سم را خوراند فرزند ايشان شبانه بصورت برون فکنی به بالين آن حضرت آمد و ايشان را دفن کرد. و هزاران مثال ديگر ميتوان آورد که در بحث ما نخواهد گنجيد. پس وقتی که خداوند در انسانها اين نيروی جادويی را قرار داده چرا آن را کشف و استفاده نکنيم؟ چرا بايد فکر کنيم که اين نيروی جادويی بايد در ضمينه های منفی استفاده شود؟ چرا نبايد در جهت اصلاح و مبارزه با افرادی که از اين نيرو در خلاف موازين انسانی استفاده ميکنند مبارزه کرد؟

اميدوارم تمامی دوستانی که اين ذهنيت در آنها پديد آمده که جادو بدست را پاک نموده باشم.

منتظر پاسخهای شما عزيزان هستم.