جادوگری چیست؟

زندگی فراتر از آن چیزی است که به آن فکر میکنی

پاسخی ديگر
ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/٥/٢  کلمات کلیدی:

سوال:

سلام دوست عزیز اقای مریدی مطالب سایت بسیار جالب و جدید بود خیلی وقت بود که دنبال این جور مطالب بودم حالا یه سوال : میدانیم که قدرت خدا از همه قدرت ها برتر است . پس چرا در مواقعی نیروی شیطانی قویتر از نیروی رحمانی است امید وارم که سوال بنده را متوجه شده باشید.

مجددا سلام یه سوال دیگه : در این دوران خیلی از افراد را میبینم که همیشه در حال عبادت و ذکر و .. هستند ولی در زندگی شان همیشه با مشکل روبرو هستند به عبارت دیگر بد شانس هستند به هر کاری که دست میزنن با شکست رو برو میشوند . به نظر شما چه راه حلی برای این افراد وجود دارد؟

جواب:

جواب سوال اول هيچگاه قدرت شيطان بيشتر از قدرت خداوند نيست. زيرا شيطان ساخته خدا است پس هيچگاه مخلوق برتر از خالق نميشود. وليکن بعضی اوقا ميبينيد که افراد با قدرتهای شيطانی بلاهايی را بر سر ديگران ميآورند که انسانها عاجزند (نه خداوند) و بيشتر اين بخاطر نداشتن علم به قدرت خود انسان است نه قدرت خدا. يعنی چی؟ يعنی خداوند يک ژتانسيل قوی در انسانها قرار داده که با استفاده از آن ميتوانند بر عليه شرور مبارزه کنند. که اين قدرت يک کليد ميخواهد تا زمانی که آن کليد را پيدا نکرده ايد نميتوانيد در مقابل شرور مبارزه کنيد و هميشه در نقطه ضعف هستيد حالا اگر شما آن کليد را پيدا کنيد ديگر قدرت شيطان بر انسان چيره نخواهد شد (مانند پيامبران الهی).

جواب سوال دوم:

دوست عزيز اين سوال شما چندين جواب دارد که به بعضی از آنها جواب ميدهم.
۱- آيا عبادت آنها خالص و صحيح است؟
۲- وقتی شما در راهی ميافتيد که ميخواهيد به سر منزل مقصود برسيد افراد مختلفی که قسم خورده اند که جلوی شما را بگيرند (شيطان و پيروان او) زندگی را به شما تنگ ميکنند. و ميخواهند که شما از راه خود برگرديد. مانند اينکه شما در يک شرکت کار ميکنيد و سير صعودی داريد ديگر افرادی که از اين حالت راضی نيستند برای شما ميزنند و چوب لای چرخ شما ميگذارند.
۳- آيا اين زندگی که شما ميبينيد از نظر خود فرد هم همينطور است؟ شايد بنظر شما زندگی آنها بد باشد و از نظر خود اين افراد در بهترين حالت است.

در هر حال سعی کنيد در زندگی خود کليد موفقيت را پيدا کنيد. با استفاده از اين کليد زندگی شما تغيير بسزايی ميکند و از زندگی خود لذت خواهيد برد. مشکلات کوچک بنظر ميآيند. و بقول بزرگی نگوييد چه مشکل بزرگی دارم بگوييد مشکل من خدايی بزرگ دارم.