چشم سوم

خيلی از دوستان از من درباره چشم سوم سوال کرده اند من تجربياتم را درباره اينکه واقعا اين چشم سوم چيست را مينويسم. اگر در اينترنت جستجويی بزنيد خواهيد ديد که اين چشم سوم از ديدگاه ديگران نيز چيست.

چشم سوم چيست؟

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين دو ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژيکی است.

حالا من اين غدده را از نزديک نديده ام ولی هر شکلی که باشد کارش تقريبا درست است.

چشم سوم در بين ۲ ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نيز هست. شما با استفاده از اين چشم ميتوانيد امواج انرژی که در محيط هست را احساس کنيد اين امواج را از طريق مغز يا روح تجزيه و تحليل کنيد و در نهايت پيام مربوطه را به تصوير بکشيد اين پيام ميتواند يک تصوير، يک حس و يا هر چيز ماورايی باشد. معمول استفاده من از اين چشم ارسال حس آرامش به افراد و دريافت تصاوير انرژيکی اجسام و اشخاص است. يعنی با استفاده از اين چشم من ميتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و يا دردها و هر چيز غير مادی و انرژيکی را با استفاده از اين چشم مشاهده کنم.

تست تعيين ميزان فعاليت چشم سوم

ابتدا شما بزرگترين انگشت خود را که همان انگشت وسط است را از فاصله ای حدود ۲۰ سانتيمتر به بين ۲ ابرو نزديک کنيد. شما بايد احساسی خاص مانند غلغلک يا حتی درد در آن ناحيه احساس کنيد. اگر هيچ احساسی نداشتيد با انگشت سبابه اين عمل را انجام دهيد و اگر هم باز هيچ احساسی نداشتيد با انگشت کوچک عمل را تکرار کنيد و اگر باز هم احساس نداشتيد با وسيله نوک تيز مثل نوک خودکار اين عمل را انجام دهيد.
هر چقدر که جسمی که به اين چشم نزديکتر شود نوک پهنتر داشته باشد و هر چه فاصله آن از پيشانی بيشتر باشد نشان دهنده باز بودن اين چشم دارد برای مثال اگر شما نوک خودکار را از فاصله ۱ سانتيمتری احساس ميکنيد چشم شما بسيار ضعيف است و اگر انگشت وسط خود را از فاصله ۱۰ سانتيمتری احساس کنيد وضعيت چشم سوم شما مناسب است.
توصيعه ميشود اين عمل را به مدت زياد تکرار نکنيد. چون ممکن است دچار سر درد شويد.

راههای فعال کردن چشم سوم

 شما هر شب يا هر وقتی که بيکار بوديد ميتوانيد اين ناحيه را ماساژ دهيد و يا حتی آنرا به آرامی بخارانيد. شما ميتوانيد از اجسام بهم ريخته که شکل خاصی روی آنها نقش نبسته است بدنبال تصوير خاصی بگرديد مانند اشکالی که روی سنگهای مرمر تشکيل ميشوند من سعی ميکنم چند تصوير برای مثال روی سايت قرار دهم. و شما اشکال مورد نظر را جستجو کنيد. اگر بعد از مدتی توانستيد اين تصاوير را حرکت دهيد که بسيار عاليست برای مثال شما فردی را در تصوير پيدا مينکيد حالا خوب دقت کنيد ممکن است اين فرد به شما بخندد و يا اخم کند يا به سمت شما برگردد و شما را نگاه کند و رويش را از شما برگرداند.

اميدوارم اين مطلب مفيد فايده شده باشد. از دوستانی که اطلاعاتی بيشتر در اين زمينه تجربه کرده اند نه خوانده اند ميخواهم ما را هم در تجربياتشان سهيم سازند.

 

 

 

/ 27 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهروز(كردستان)

سلام واقعا عالي بود من با چشم سوم آشنا شدم البته از محبت شما. بهروز از كردستان.

سارا

سلام. بابت اطلاعات مفيدتون ممنون . ميشه بيشتر در مورد چشم سوم توضيح بدين؟ خوشحال مي شم اگه اين لطف رو در حق تمام دوستاني كه مايلند اين اطلاعات رو داشته باشند كنيد. منتظر هستيم.

بابک

ممنون

لاله

من یه نفر و میشناسم که از چشم سومش میتونه استفاده کنه و با اون میتونه در هر مکانی خواست حضور پیدا کنه اما خیلی بعد این کار ضعیف میشه طوری که شنیدم باعث کم شدن عمرادمها میشه

لاله

این موضوع براش بیست سال طول کشیده و ادمی که از طرف خدا انتخاب شده و به کارهای بسیار شایسته خوب میپردازه حتی میتونه ادمهارو تحت نفوذ خودش در بیاره و اونا حرفهایی بزنن که اون میخواد خیلی از زندگی ها رو نجات داد خیلی ادم درست با ایمان واز مال دنیا هیچی نداره به اندازه که بخور نمیر حتی هر جا گنج باشه اون میفهممه ولی حتی علاقها ی به این وضوع نداره

لاله

این جور ادمها حق انچنانی برای استفاده خودشون ندارند واگر استفاده کنند مطمینا بلایی سرشون میاد

لاله

چشم سوم واقعیته فقط ادمها خوب پاک وزجر کشیده از امتحان الهی قبول شده به اون دست پیدا میکنند وبا کوچکترین خلاف اخراج میشن پس سعی کنید خوب خوب باشید تا شاید

farshad

beyne 2abru nist..tebq gofte dr.parvaregan balatar va rue pishani qarar darad. merc.

مینو

خسته نباشید مطالبتونتکراری یا کپی شده اس چیز جدید ی نداشت

حمیدرضا

سلام مطالب شما واقعان جالبن من هم در مورد چشم سوم درحال تحقیق هستم بنده چون رزمی کار میکنم و به انرژی چی دست پیدا کردم اما متاسفانه این انرژی و چشم سوم را پیدا کردم و انرژی اجسام را حس می کنم اما متاسفانه هنوز نتوانستم بکار بگیرم فقط در حد حس بوده در حال تلاش هستم و روزانه چندین ساعت مدیتیشن میکنم و از حرکات تمرکزی استفاده می کنم بدنبال این هستم بتوانم از طریق انرژ اهی برای درمان انواع بیماری ها و خستگی ها پیدا کنم چون بهترین راه درمان ساختن تن وروان است و اگر کسی به بدن خود مسلط باشد به این انرژی دست پیدا میکنه