از گذشته تا بحال

سلام دوستان

چند وقت پيش داشتم توی اينترنت يک جستجويی ميزدم (اين کار را هر از چندگاهی انجام ميدهم) ببينم که وضعيت علوم روحانی که ما سعی ميکنيم در اين وبلاگ جمع کنيم چگونه است.

اون اوايل کار تعدادی سايت محدود بود که درباره اين مسايل صحبت ميکرد و بعضی ها بيشتر شعر مينوشتند تا مسايل اصلی و قابل بحث. ولی همينطور که زمان ميگذشت ميديم افراد زيادی يا علاقه به اينکار دارند و يا واقعا اين کاره هستند دارند وبلاگ، سايت با اين مضامين ميزنند و خيلی ها هم را جذب ميکنند. نميدانم اين کار را به فال نيک بگيريم يا نه. ولی در هر صورت يک هشدار به خوانندگان ميدهم البته اين امر را بر جسارت ما نگذاريد.

بعضی از اين سايتها فقط مطالب را از يک کتاب گرفته يا اسکن کرده اند و در سايت گذاشته اند بدون اينکه بدانند عواقب استفاده از آن دعاها چيست، خوانندگان بيچاره تر از آنها هم برای رفع مشکلشان از آنها استفاده ميکنند و بجايی اينکه از چاله بيرون بيايند به چاه ميافتند. در بعضی از سايتها هم ديدم که در قبال انجام کاری مبالغی هم دريافت ميکنند. از خوانندگان عاجزا درخواست ميکنم که اينکار را نکنيد عواقب نوشتن دعا برای کسی بدتر از فايده آن است. مخصوصا آنها که عاشق هستند. هميشه سعی کنيد کار را دست خدا بسپاريد اگر نميشود حتما خير شما در آن است نه چيز ديگر مگر اينکه چيزی غير عادی در آن ميبينيد. 02.gif بابا عشق و عاشقی را با اين چيزا قاطی نکيند که بعد از اتمام مدت دعا همه چيز خراب ميشود.

شايد دفع بعد کمی درباره اصول دعا و انواع آن کمی اشاره کنم.

/ 4 نظر / 58 بازدید
hossien

با سلام.به وبلاگ من هم سری بزنيد و لذت ببريد.منتظرتان هستم. حسين

آدينه بوک

سلام. به فروشگاه اينترنتي کتاب و CD آدينه با تحويل رايگان هم سر بزنيد.

mahtab

سلام آخه با دعا نویسی یک نفر را به زور عاشثق خودت کردی بعدش چی این جور دعاها تاریخ مصرف دارد وقتی تاریخ آن تمام شد اون وقت می بینید چه می شود من خودم کسی را می شناسم که برای بخت گشایی از این دعاها استفاده کرد حالا بدبخت شده به وضعی افتاده است که آرزو میکند هیچ وقت ازدواج نکرده بود متسفانه من خیلی دیر متوجه شدم وگرنه اورا ازاین کار منع می کردم به قول خود آقا ی مریدی چند تا از این دعا نویس ورمال ها را میشناسید که زندگی خوبی دارند اگر تو کار میتونستی بکنی نمی آمدی گوشه ی خیابون دعا بنویسی . آقای مریدی در یک یادداشت بسیار جالب به نام کمی به خود رحم کنید.توضیح داده است. من منکر دعا نیستم واز آقا ی مریدی هم در خواست میکنم مطلبی راجع به اصول دعا نویسی بیاورند.

با سلام واقعا از شما ممنونم خيلی سايت پر باری است واقعا از شما ممنونم و واقعا از شما ممنونم اقعا از شما ممنونم واقع واقعا از شما ممنونم ا از شما ممنونم به اميد موفقيت روز افزون به سايت شما نمره ۲۰ ميدم amirjoon_3003@yahoo.com