اهانت به مقدسات جايز نيست

سلام

خدایا چرا بندگانت در این روزها دیگر به مقدساتمان احترام نمیگذارند. چرا آنهایی که از تو بویی نبرده اند به مهمترین چیزهایی که تو برای ما فرستادی بی احترامی میکنند. شاید در جواب بگویی اینها برای آن است که شما ثابت کنید که هنوز با هم متحد هستید و از آرمانهای خود دفاع خواهید کرد.
خداوندا ما این نامه را برای اعلام به جهانیان امضا میکنیم و یک صدا میگوییم که هیچگاه حاضر نیستیم به هیچ مقدساتی در دنیا بی احترامی شود. ما نه به عنوان یک مسلمان بلکه بعنوان مخلوق تو میگوییم هر آنکه تو سزاوار دانستی زبانت بر روی زمین باشد به او احترام بگذاریم و از بی اهانتی به ایشان ابراز انزجار کنیم میخواهد این زبان و دوستدار تو از حضرت آدم تا به تمامی مقدساتی که تا به امروز از تو فرمان میگیرند باشد. خداوندا ما با قدرت کامل و هوشیاری به دنیا اعلام میکنیم که به تمسخر کشیدن هر کسی در این جهان نشانه ضعف و ناتوانی موافقان آن است.
پس این اتحاد بین ادیان را به فال نیک گرفته و آرزو داریم که همیشه تمامی مردم در پناه یکدیگر باشند تا بتوانند ریشه ظلم را از روی این خاک پاک برکنند.
آمین

برای ابراز اين انزجار روی لينک زير کليک کنيد و فرم مربوطه را پر نماييد.

http://mygod.nastouh.com/default.aspx?ln=FA

 

/ 4 نظر / 48 بازدید
majid

من هم هيچ پيامی ندارم

mahnaz

من تا مدتی پيش يک مسلمان بودم ولی با اين وحشی گري هائی که تو اين چندروز از همه مسلمونای دنيا وحمله به سفارت خونه ها ديدم ديگه شرم دارم مسلمون باشم .براستی مسلمون يعنی وحشی

mahya

salam. bebakhshid in linketoon kar nemikone doros shod be man khabar bedin

حسين

به جهت تسخير ملک عطارد روزی ۱۰۰۰ مرتبه اگر با شرايط گفته شود تا۳۵ روز طول می کشد واگر نه در مدت ۶۰ روز واگر شرايط نگه ندارد تا۹۰روز هم می کشد وقتی حاضر شد نام اورا پرسيده او گويد مرادت چه بوده از احضار من گويی که مراد دوستی بوده واز امروز بين من وتو دوستی برقرار است منبع بحرالغرائب