نیایش شب چهارشنبه سوری و عید

سلام دوستان یک نیایش زیبا برای شب چهارشنبه سوری و عید و ١٠٠ البته تمامی روزهای سال دارم. دوست دارید اونو بخونید و اگر مایل بودید یک فایل تصویری هم هست دانلود کنید، چاپ کنید و به بهترین دوست خود هدیه دهید. باشد که موجب شادی او گردید.

786، 1067
درود من و 55 بر یگانه هستی بخش و آرامش دهنده دلها.
ای دادار من، ای هستی بخش وجود من، مرا دریاب، همچون آتش در من شعله ور شو و بدیها را بسوزان و خوبیها را در من فروزان کن. بار الهی میخواهم خوب باشم و تو خوبی، میخواهم که بد نباشم و تو منزه از هر بدی هستی. همه چیز را پاک آفریده، من را که سعی در ناپاک ساختن خود هستم بار دیگر پاک فرما. قسم به گرمای آتش وجودت، قسم به روحانیتت، روی از ما بر مگردان هر چند ما روی میگردانیم. بار الهی در این شب خوش یادت میکنیم نه در اوج ذلت، تو که همیشه در خوشی هستی ما را در اوقات شادمانیت فراموش نکن. الهی بهتر میدانی ما بسیار فراموش کاریم و تو را در اغلب اوقات زندگی از خاطر می بریم، ولی تو منزه هستی، ما را فراموش نمیکنی، برای یاد آوری وجود زیبایت ما را با تلنگر تلخ زندگی آشنا مکن. خداوندا درودت را همیشه بر ما فرست هر چند ما نمی فهمیم. درود پاکت نثار من و تمامی کسانیکه که دوستش دارم. 960، 619، 55 میخواهم که درود و پیام سلامتی را برایشان بفرستی.
بار الهی سال جدید را خورشید می نامیم. با حرارت عشق تو بر ما میتابد و شور زندگی، عشق به هم نوع و درآمدی سالم و گوارا را بر ما نوید خواهد داد. سال خورشید با گاو منفعت بر همه زمینیان مبارک. پیامت را با جان و دل به تمامی دوستان خواهم فرستاد و سال خورشید را به همگان تبریک خواهم گفت. باشد مورد عنایتت قرار گیریم.
اسفند 1387

آدرس لینک دریافت فایل تصویری:
http://www.nastouh.com/Controls/DownloadMe.aspx?id=6

به دوستان خود نیز این نیایش را بفرستید و بآنرا با صدای بلند بخوانید و از محتوای آن لذت ببرید. بگذارید تک تک سلولهای بدنتان از این الفاظ پرشوند.

/ 5 نظر / 54 بازدید
یک نفر

جالب بود لذت بردم مرسی

حمید

سلام مدتی است مدرک باارزشیرا گم کرده ام واز یافتن ان عاجز شده ام خواهشمندم لطفا مرا دقیقا راهنمایی فرمایی که چطور میتوانم آنرا پیدا کنم؟ خواهشمندم به لحاظ اهمیت موضوع برای من مرا سریعتر راهنمایی فرمایی.ازخداوند عزت برای شما خواهانم

بنیاد بسم الله الرحمن الرحیم

«بسم‌الله‌الرَّحمن‌الرَّحیم» تجربه خداوند برای هر تجربه‌کننده‌ای منحصر بفرد و تکرار ناشدنیست؛ او در هر لحظه به شکلی کاملاً متفاوت و تازه تجربه می‌شود، او خدای نزدیک است، بسیار نزدیک... www.BonyadeBesmellah.org

آوا

بسیار عالی بود فقط من نفهمیدم منظور از این 55 چیه لطفا توضیح بفرمایید باتشکر[لبخند]