دختر هلندي مسخ شده

سلام امروز يكي از خوانندگان درباره دختري گفت كه در ظاهر اين داستان براي آن ساخته شده است.
ديك دختر هلندي در حال گوش دادن موسيقي بوده و مادر مسلمانش در حال خواندن قرآن كه ميگويد صداي موسيقي را كم كن و دختر با اهانت به قرآن آن را پاره ميكند بعد از مدتي دختر ناگهان آتش گرفته و سپس به اين شكل در مي آيد.

من بعد از شنيدن و ديدن اين مطلب کمی شک کردم که آيا اين موضوع حقيقت دارد يا خير؟ و با کمی جستجو در اينترنت به يک سايت رسيدم که ميگفت اين عکس دزدی است و فقط اين يک مجسمه ميباشد. شما ميتوانيد تصاوير را در زير مشاهده کنيد.

http://patriciapiccinini.net/wearefamily/images/ll_lrg_01.jpg

برای ديدن اطلاعات بيشتر به http://patriciapiccinini.net/ مراجعه کنيد.

درباره مسخ بايد بگم که وجود دارد ولی اين بيشتر استفاده ابزاری است تا چيز ديگری وليکن شما خودتان نظر بدهيد.

 

/ 17 نظر / 93 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمانه

سلام اقای مریدی خواهش می کنم به من کمک کنید من یک بار دعای باطل سحر شما را انجام دادم ( سه روز صبح در اب جاری انداختم) اما متاسفانه اثر ان دایمی نبود و از روز چهارم دوباره حالم بد شد(از طرف اقوام هر روز جادو می شوم) ایا شما یک باطل سحر دایمی دارید که بتواند از من محافظت کند؟؟؟؟؟ باور کنید که اخرین امید من کمک شماست . من سه سالی می شود که به خاطر این جادو درسم را کنار گذاشته ام . خواهش می کنم خواهش میکنم به من کمک کنید. به امید خدا . سمانه.

i

اين ديگه چيه بابا ورش دار

ناشناس

در اسلام می گويند پيامبر از خدا خواست تا مسخ را از امت وی بردارد و چنين شد

hamid

بابا اين خبر کاملا دروغه چون من خودم چهارشنبه سوری امسال به همراه دوستانم هر چه قران داشتيم آتيش زديم و از روی اين ننگ نامه بشريت پريديم و هيچ طوريمون هم نشد .امسال هم همين کار رو خواهيم کرد البته به ياری امام زمان

a

خدا اگه قرار بود مثل ما انسان ها عمل كنه الان اكثر انسان ها بايد به شكل حيوان ميشدن.خدا پيامبر ها رو براي هدايت بشر ميفرسته.پيامبر هاي كه تمام طول زندگيشون از دست مردم نادان فقط رنج و عذاب ديدند.اگه خدا ميخواست از اين راه مردم رو هدايت كنه همون موقع اين كارو ميكرد.

رحنا

اين حقيقت دارد

هومن

کسی که ای وبلاگ رو می نویسه خیلی باید آدم احمق و بی شعوری باشه .... جمش کن بابا .خاک بر سر کسایی که توی قرن ۲۱ام به این مزخرفات اعتقاد دارن جمش کن بابا ...

حدیث

ما مسلمانیم اسلام رو با این خرافه پرستی ها به گند نکشین لطفا خدا دلش انقدر بزرگ که نگو ونپرس

reza

من که پوکیدم [سبز]