تکان دادن اجسام از طريق دست (۱)

چند تن از دوستان و خوانندگان خواسته بودند که راه تکان دادن اجسام را از طريق دست البته بدون برخورد آن بدانند.

قبل از شروع بايد به چند نکته اشاره کرد.
۱- شخص بتواند انرژی خود را پيدا کند.
۲- شخص بتواند انرژی خود را جهت ببخشد.
۳- شخص بتواند روی موضوع مورد نظر تمرکز کافی را انجام دهد.

برای اين کار فرد بايد سه پارامتر بالا را داشته باشد اگر چنين نيست ابتدا سعی کنيد آنها را محيا سازيد بعد ميتوانيد آن را تکان دهيد.

۱- کنترل انرژی
برای کنترل انرژی ابتدا فرد بايد بتواند انرژی را در خود پيدا کند. برای اين کار ابتدا ريلکس شويد. و به درون خودتون فکر کنيد و تمرکز کنيد. سپس ميتوانيد انرژی را که در سراسر وجودتان در حرکت است را حس کنيد. چيزی مانند يک موج.

۲- جهت بخشيدن به انرژی
برای اين کار فرد انرژی را پيدا کرده و از نوک پا آن را جمع ميکند اول از پای راست و چپ شروع کرده و همزمان انرژی را به سمت کمر ميرانيد سپس آن را با انرژيی که در شکم و کمر است مخلوط کرده و به سمت سينه ميرانيد. حالا کمی سينه شما سنگين شده نفس کشيدن کمی سخت شده است انرژی دست چپ را هم به سينه منتقل ميکنيد حالا تمام اين انرژی را به دست راست خود منتقل کنيد. دست راست سنگين شده است. هرگز کل انرژی جمع شده را به سر نبريد. چون هر کسی نميتواند طاقت آنهمه انرژی را داشته باشد. سپس بعد از جمع کردن انرژی دوباره آن را بين تمامی اعضای بدن تقسيم کنيد همانطور که جمع کرده بوديد. اين کار را آنقدر انجام دهيد تا در اين کار خبره شويد.

۳- تمرکز روی موضوع
برای تمرکز کردن روی يک موضوع ابتدا به آن جسم خوب نگاه کنيد. سپس چشم خود را ببنديد و آن را در پيش چشم خود بسازيد. اين ساختن را چنان با دقت انجام دهيد که حتی برآمدگيها و فرو رفتگيها را بتوانيد بخاطر بياريد. شکل کاملا رنگی و شفاف پيش چشم شما بايد ساخته شود.

/ 18 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمانه

سلام. ممنون از مطلبي كه نوشتيد. اما مشكل من اين است كه وقتي چشمام رو ميبندم نمي تونم اون شيء را پيش چشمم تصور كنم. هيچي به تصوير كشيده نمي شود. باز هم ممنونم.

ديم ديم

آخه اسگل من اگر اون سه پارامتر رو داشتم سروقت تو نميومدم که مچل

علی

سلام خسته نباشيد واقعا مطالبتون اموزنده است مخصوصا اون قسمت تکان دادن اشياء من مدتهاست دنبال اين مطالب هستم خيلی ممنون از اموزشتان

سجاد معصر

سلام به همه انسان ها .به نظر من وقتی خدا یا همون مختره انسان ها نگاه به ما میکنه ومیبینه ما اینقدر نادان هستیم خندش میگیره چون ایقدر قدرت داریم و ازش استفاده نمیکنیم . من دوست ندارم این طور باشم .تازه به این فکر رسیدم .و میخام با کمک مختره ام به قدرت هام برسم تا یه انسان به حساب بیام .البته از نظر مختره امیا همون خدا که شما مردم میگید .

چلقوز

یعنی خودت می تونی تکون بدی که این چیزارو نوشتی؟

سلام من قبل از اينكه بدون همچين چيزي ممكن است هميشه توي خواب اينكار رو به كرات انجام ميدادم و زياد خواب ميديدم دارم اشيا رو با ذهنم تكان ميدم(شايد ماهي چند بار)به نظر شما تو واقعيت براي من ممكنه؟

مسخره یک ذره فکر کن

جون من واقعا اینهایی که نوشتی خودت قبول داری؟

feri

از مطالب خوب و آموزنده ای که تو سایتتون گذاشتید ممنونم , این مطلب رو بچه هایی که این انرژی رو تو خودشون حس کردن ولی نتونستند جوابی ازش بگیرند بگم که پیشنهاد من اینه که برای اولین بار بین انرژی درونتون و جسمی که می خواهید اون انرژی رو بهش منتقل کنید بهتر هست که یه جسم مادی دیگه وجود داشته باشه تا راحتتر انرژیتون رو بهش منتقل کنید , مثلا یکی از جاهای خوب که می تونید این کار رو انجام بدید تو حمام زیر دوش آب ولرم هست , بصورتی که زیر دوش کاملا تمرکز کنید که از طریق آبی که روی بدنتون ریخته می شه دوش حمام رو به چپ یا راست حرکت بدید و این رو هم بگم که به حرکت در آوردن دوش مستلزم تمرین زیاد هست

feri

[نیشخند][نیشخند][نیشخند] خخخخخخخخخ و تمرین کنید بچه های با عشق و خیلی کسخولید اگه تمرین نکنید برو بچچچچچچ خخخخخخخخ[نیشخند]