جادوی رویا بینی قسمت اول

با سلام

خوب فرصت آن شد تا برای شما جادوی رویا بینی را آموزش بدم.

فقط نکته مهم این است که قبل از شروع این مرحله، تمرینات 29 گانه را انجام داده باشید.

هدف از جادوی رویا بینی این است، شما بتوانید در عالم روحانی سفر کنید.

این کار را شما هر شب انجام میدهید. هر شب برای تغذیه روح از انرژی های کیهانی، روح از بدن شما خارج میشود و از این انرژی ها استفاده میکند. اگر خوب دقت کنید، خواهید دریافت زمانیکه شما خوابهای زیادی میبینید، روز بعد شما خسته هستید، انگار دیشب اصلا نخوابیده اید، به عبارتی شما این جمله را تکرار میکنید، دیشب اصلا خوب نخوابیدم. دلیل این امر این است، زمانیکه باید روح شارژ معنوی شود، شما مشغول کار کشیدن از آن بودید و اگر قرار بوده چندین ساعت در شارژ باشد، زمان کمتری شارژ شده است.

حال در این تمرینات خواهید یافت چگونه میتوان این گونه خواب دیدن را به رویا دیدن تبدیل کرد.

قبل از شروع باید اشاره کنم رویا دیدن همان خواب دیدن است ولی با این تفاوت که در خواب شما فقط بیننده هستید و هیچ کنترلی در آن ندارید ولیکن در رویا دیدن شما کنترل بر روی روند خواب و یا بعبارتی هوشیار هستید. شاید ساده تر بتوان گفت، وقتی دارید خواب میبینید، در خواب میدانید که در حال خواب دیدن هستید.

برای مثال، شما در حالت رویا میتوانید مشخص کنید به کجا سفر کنید، در رویا میتوانید صحبت کنید، عکس العمل از خود نشان دهید، جلوی آینه رفته و خود را مشاهده کنید.

باز هم نیاز است در مورد خواب چند چیز را توضیح دهم.

1- آیا شما خواب میبینید؟ اگر جزء افرادی هستید که خواب نمیبنید، کار بسیار سخت است، باید بسیار تمرین کنید، تا حداقل خواب ببینید.
2- آیا شما خواب خود را بخاطر دارید؟ بسیاری از افراد میدانند که شب خواب میبینند ولی اصلا خواب خود را در طی روز به خاطر نمی آورند. این افراد نیز باید تمریناتی که گفته خواهد شد را بیشتر و جدی تر انجام دهند. مخصوصا تمرینات اولیه کار را.
3- شما خواب میبینید و فردا بخشی از آن را بخاطر دارید. این افراد زمینه مثبتی برای جادوی رویا بینی دارند.
4- شما خواب میبینید، وسط خواب از خواب بیدار میشود و کاری انجام میدهید (مثلا دستشویی میروید) بعد از آن دوباره بخواب میروید و ادامه خواب را میبینید. این افراد بهترین شرایط را برای این جادو دارند.

حال اگر تمایل به شروع دارید، اعلام فرمایید تا تمرینات از مبتدی تا پیشرفته در اختیار شما قرار داده شود. توجه داشته باشید، این تمرینات، کتابی نیستند و بر اساس تجربه بدست آمده اند.

/ 18 نظر / 224 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فواد

ببخشین یه چیز دیگم یادم چون من فقط اونو از روبه رو میدیم فک کنم موهای پرپشتی هم داشت چون یادم بالای سرش موهای ژولیده حالت بلند هم داش ببخشین که چنتا نظر فرستادم

افسانه

خیلی ممنون از جوابتون. من یه سوال دیگه هم دارم خواهشا جواب بدید من چندماهه که تمرینات اگاهی ازخواب روانجام میدم ولی تاحالا فقط هفته ای 2 یا3بارازخوابم اگاه میشم خیلی نگرانم میخوام بدونم چقدرطول میکشه تا هرشب ازخوابم اگاه بشم؟ خواهشازودترجواب بدید.

محسن

سلام من محسن هستم .شاید از کودکی یعنی از دبستان ,یک عادت آزار دهنده داشتم که البته در چند سال اخیر خیلی بیشتر شده و اون خوابیدن و خواب دیدنه .من هر شب یا حداقل 6 روز در هفته خواب می بینم و خوابی رو میبینم که لحظه خوابیدن به اون فکر می کردم .تمام خواب یادم می مونه و یا چند ساعت بعد یادم میاد. هیچ نکته مبهمی تو خواب های من نیست .تقریبا" می تونم درک کنم که اینها رویا هستند .گاهی از خواب بدی بیدار میشم و به سمت در اتاق می رم و وقتی در رو باز میکنم دوباره از خواب بیدار میشم .حتی خواب دوستی رو که به رحمت خدا رفته دیدم و به اون دوستم گفتم که این خوابه و واقعیت نیست .نمی دونم چرا این اتفاق میوفته .شاید به این خاطر هست که هیچ کسی در زندگی من نیست نه دوستی و نه هم زبونی و اجبار به تغذیه روح در خواب باعثش میشه. نظر شما چیه؟؟ من 27 سالمه و آدم شاد ولی کاملا" منزوی هستم .(مثلا" خواستم در مورد خودم توضیح بدم )

مهرداد

سلام.دوستمون شری گفتند که فرد باید ذهنش آکاه و هوشیار باشه و حس میکنه که بدنش داره فلج میشه درسته؟من این کار رو دو شب انجام دادم ولی اون لحظه ای که اعضای بدنم تو حالت فلجی بودند تکونشون دادم اگر این کار درسته لطفا به من بگید که این کارو انجام بدم

دانیال

سلام تشریف بیاریدmavaraolom.blogfa.com

زینب

سلام من اکثرا خواب میبینم ولی قسمتیشو یادم میره درضمن من گاهی اوقات توخواب راه میرم اکثر خواب ها یم به واقعیت تبدیل میشن میشه بگید چطوری خوابمو کنترل کنم؟

میثم

سلام ر وزگارتان خوب باش حرفهای قرآنی تان عالی اما عمل شما با حرفان فرق میکنه یا نمی دانید دست به چه کاری زدید یا میدانید و دنبال *هستید (من هم خودم در آینه دیدم هم توی سنگ ودر آب ودرباد و در آتش همه مارا بهسو ی تاریکی میبرد فقط آقا امام زمان است که نور در خواب است

فاطمه

سلام من بعضی شبها خواب میبینم و روز بعدش بعضی از قسمت های خوابم رو یادم میاد میشه تمرین ها رو به من هم بدید؟

مهسا

ببخشید اقا من هم بعضی وقتا روز بعدی بخشی از خوابمو به یاد میارم و همینطور توی خواب مثلا حواسم نیست میرم اب میخورم یه بار هم تو بچگیام با یه شخصیت کارتونی حرف زدمو توی خوابم بهش گفتم که دارم خواب میبینم میشه کمکم کنید که خوابمو کنترل کنم من حتی خواب خاله خدا بیامرزمو دیدمو باهاش حرف زدم

مائده

روياهاي من عمدتا حالت روياي سبز رو دارن و معمولا مي فهمم منظورشون چيه، ايا شما هم چنين رويا هايي داريد؟